Гурток «Юні екологи»

Робота гуртка «Юні екологи» спрямована на надання дітям та молоді додаткових знань з біології та екології, сприяє формуванню в них почуття прекрасного, бажання та внутрішню духовну потребу жити в гармонії з природою. У гуртку створені умови для підтримки обдарованої молоді, професійного самовизначення та творчої самореалізації особистості.

Формування нового екологічного мислення у вихованців, яке дозволяє будувати гармонійні взаємовідносини з навколишнім середовищем, реалізується через використання відео-лекторію «Екологія ХХІ століття».

Екскурсійно-експедиційна діяльність гуртків розкриває перед вихованцями цікавий світ навколишнього природного середовища, таємниці рослинного і тваринного світу, дозволяє побачити прекрасне в кожному прояві природи, відчути свою особисту причетність до необхідності збереження і відновлення природних багатств Буковини.

Нетрадиційні форми і методи екологічної освіти – це проведення екологічних свят, фестивалів, круглих столів та інших різноманітних заходів, які сприяють формуванню у дітей та молоді активної життєвої позиції, розвитку творчих здібностей та талантів.

Гуртки викликають незмінний інтерес до профілю, збагачують вихованців новими знаннями, розвивають допитливість, розкривають здібності, вчать самостійно здобувати знання, дотримуватися засад здорового способу життя та екологічного мислення.

Влітку вихованці мають змогу закріпити свої знання та оздоровитись упозашкільному оздоровчо-виховному закладі «Лунка», де щорічно проводиться профільна еколого-натуралістична зміна.

Керівник гуртка


Любов Василівна Черлінка

Блог: https://ekologicentr2020.blogspot.com/